Camera IP 2MP, lentila 2.8mm, Smart IR 30m, Mic, PoE - UNV IPC3612LB-AF28-ECO
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC3612LB-AF28-ECO Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera IP de tip Turret din seria Easy de la Uniview ce are urmatoarele caracteristici:
  • Rezolutie 2MP;
  • Imagini de calitate in conditii de luminozitate scazuta datorita IR;
  • Microfon incorporat;
  • Tehnologie Ultra H.265 pentru o compresie video eficienta;
  • Alimentare PoE.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3' CMOS 2.0 megapixel
Rezolutie: 2MP@30fps(1920 × 1080) 720P@30fps
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 87.8°
Compresie: Ultra 265/H.265/H.264
Iluminare minima: Color: 0.01 Lux (F2.0 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 30 metri
Alimentare: PoE (802.3af)
Consum: max. 2.5W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C
Dimensiuni: Ø 118 mm × 100 mm