Camera IP 2MP, lentila 2.8mm, IR 30m, Microfon integrat - Uniarch IPC-T122-APF28-ECO
Uniarch
Adauga in cos
Cod Produs: IPC-T122-APF28-ECO Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera supraveghere video IP tip Turret de la Uniarch ce are urmatoarele caracteristici:
  • Senzor de 1/2.8', rezolutie 2MP (1920x1080)@25fps
  • Compresie Ultra-H.265
  • Lentila fixa 2.8 mm cu unghi de vizualizare de 106.7°
  • Distanta IR de pana la 30m
  • Microfon incorporat
  • Alimentare PoE
  • Compatibilitate NRV-uri Uniview
  • Protectie IP67
Model / producator: Uniarch
Senzor: 1/2.8' CMOS 2.0 megapixel
Rezolutie: 2MP(1920x1080)/720P Max.25 fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 106.7°
Compresie: Ultra 265/H.265/H.264
Iluminare minima: 0.02Lux (F2.1 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: pana la 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 3.5W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø118 × 97 mm
Greutate: 250 g.
Interfata retea: RJ45 10/100Mbps
Audio: Microfon incorporat
Analiza video (VCA): Detectie miscare Detectie Audio
Protectie la supratensiune: 4kV