Camera IP 2 MP, lentila 2.8mm, IR 30m, Mic., PoE - UNV IPC3612LB-ADF28K-H
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC3612LB-ADF28K-H Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
  • Rezolutie de 2MP (1920 x 1080) @ 30fps
  • Compresie Ultra H.265
  • Imagini de calitate in conditii de iIluminare scazuta datorita IR
  • Functie Corridor Mode 9:16
  • Microfoan incorporat
  • Posibilitate alimentare PoE
  • Protectie IP67
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.7' High quality 2.0 megapixel progressive scan CMOS
Rezolutie: 2MP(1920x1080) / 720P@30fps
Lentila: 2.8mm@F2.0 unghi vizualizare 112.9°
Compresie: Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
Iluminare minima: Colour: 0.01 Lux (F2.0 AGC ON) 0 Lux with IR ON
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: MicroSD max 128GB (neinclus); Functie ANR
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 7W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C
Dimensiuni: ø 118 x 96mm