Camera IP 2 MP, ColorHunter, lentila 2.8 mm, IR 30M, WL 30M, Audio - UNV IPC3612LE-ADF28KC-DL
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC3612LE-ADF28KC-DL Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
  • Rezolutie de 2 MP
  • Imagini de calitate in conditii de iluminare scazuta datorita IR
  • Imagini color 24/7 datorita WL si a tehnologiei ColorHunter
  • Comunicare bidirectionala
  • Tehnologie Ultra 265 pentru o compresie video eficienta
  • Posibilitate alimentare PoE
  • Dispune de buton reset
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.8' 2.0 megapixel CMOS
Rezolutie: 1080P (1920×1080) @30fps 720P (1280x720) @30fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 106.7°
Compresie: Ultra 265 H.265 H.264 MJPEG
Iluminare minima: 0.003Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu WL
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 512 GB (neinclus) functie ANR
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø 118 x 95 mm