Camera AnalogHD 5MP, lentila 2.8mm, IR20m, Audio over coaxial, IP67 - UNV UAC-B115-AF28
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: UAC-B115-AF28 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera Analog HD tip Bullet de la UNIVIEW, avand principalele caracteristici:
  • Imagini de inalta calitate cu rezolutie de 5 MP;
  • Imagini clare in conditii de iluminare scazuta datorita IR;
  • Microfon de inalta fidelitate integrat, compatibil cu tehnologa 'Audio over Coaxial' TVI si CVI
  • Semnal video TVI/AHD/CVI/CVBS.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.7' 5.0 megapixel
Rezolutie: 5MP(2880 x 1620)@25fps 4MP/1080P
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 102.2°
Iluminare minima: 0.02 lux (F2.0 AGC ON) 0 Lux cu IR
Lumina Alba: pana la 20m IR-CUT filter cu auto-switch
Alimentare: 12 V DC ± 25%
Consum: max. 3.3W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 142 x 63 x 65mm