Camera Analog ColorHunter, Dual Light, 5MP, lentila 2.8mm, IR 20m, WL 20m, Mic, IP67 - UNV UAC-T115-AF28-DL
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: UAC-T115-AF28-DL Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera Analog tip Turret din seria ColorHunter de la Uniview avand urmatoarele caracteristici:
  • Calitate video superioara - Rezolutiei de 5 MP;
  • Imagini color 24/7 datorita tehnologiei ColorHunter si WL;
  • Microfon de inalta fidelitate integrat, compatibil cu tehnologa 'Audio over Coaxial' TVI si CVI;
  • Semnal video TVI/AHD/CVI/CVBS;
  • Constructie robusta - rezistenta la apa si praf (IP67)
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.7' 5.0 megapixel
Rezolutie: 5MP(2880 x 1620)@25fps 4MP/1080P
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 110°
Iluminare minima: 0.005 lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux
Distanta WL: 20 metri
Alimentare: 12 V DC ± 25%
Consum: max. 3W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø 118 mm × 96 mm