Router WiFi 5 Dual Band, 4 porturi Gigabit, AC1300, Cloud Management - Ruijie RG-EW1300G
Ruijie Networks
Adauga in cos
Cod Produs: RG-EW1300G Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Router-ul RG-EW1300G de la Ruijie are urmatoarele caracteristici:
  • Standard 802.11ac, MU-MIMO, WPA3, Reyee Mesh, QoS.
Producator: Ruijie
Interfata retea: 1 x 10/100/1000 Mbps WAN 3 x 10/100/1000 Mbps LAN
Frecventa: 2.4 GHz 5 GHz
Antena: 5 (4.5dBi la 2.4 GHz 5.5 dBi la 5 GHz)
Viteza transfer: max. 400Mbps (2.4 GHz) max. 867Mbps (5 GHz)
Tensiune alimentare: 12VDC 1A
Greutate: 290 g
Temperatura operare: 0°C ~ +40°C
Dimensiuni: 230 mm x 130 mm x 30 mm
Mod utilizare: Router Repeater WISP
Capacitate: max. 96 utilizatori
Procesor: 2 cores 880 MHz
Memorie flash: 16MB
Protocol Wi-Fi: 802.11802.11 b/g/n (2.4GHz) 802.11 a/n/ac (5GHz)