Router WiFi 5 Dual Band, 4 porturi Gigabit, AC1300, 6 dBi, Cloud Management - Ruijie RG-EW1200G(PRO)
Ruijie Networks
Adauga in cos
Cod Produs: RG-EW1200G(PRO) Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Router-ul RG-EW1200G(PRO) de la Ruijie are urmatoarele caracteristici:
  • Standard 802.11ac, MU-MIMO, Reyee Mesh, QoS.
Producator: Ruijie
Interfata retea: 1 x 10/100/1000 Mbps WAN 3 x 10/100/1000 Mbps LAN
Frecventa: 2.4 GHz 5 GHz
Antena: 6 (6 dBi)
Viteza transfer: max. 400Mbps (2.4 GHz) max. 867Mbps (5 GHz)
Tensiune alimentare: 12VDC 1.5A
Greutate: 550 g
Temperatura operare: 0°C ~ +45°C
Dimensiuni: 220 mm x 140 mm x 36 mm
Mod utilizare: Router Repeater WISP
Capacitate: 96 utilizatori
Procesor: 2 cores 880 MHz
Memorie flash: 16MB
SDRAM: 128 MB
Protocol Wi-Fi: 802.11 b/g/n (2.4GHz) 802.11 a/n/ac (5GHz)
Consum: max. 15W