Router Wi-Fi 6, DualBand2.4/5GHz, 574+2402 Mbps, 5x6dBi, 4 x Gigabit - TENDA TND-TX12-PRO-V20
TENDA
Adauga in cos
Cod Produs: TND-TX12-PRO-V20 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
R.DB-TX12-Pro-V20 este un ruter wireless Gigabit dual-band Wi-Fi 6 destinat celor care au nevoie de inalta performanta. Este construit pe baza tehnologiei 802.11ax si viteza de transfer wireless dual-band este de pana la 2976 Mbps, respectiv de maxim 2402 Mbps in banda de 5 GHz si de maxim 574 Mbps in cea de 2,4 GHz. Procesorul dual-core de 1,3 GHz, realizat in tehnologia de 12 nm, asigura o stabilitate superioara si o functionare fara intreruperi a transmisiei. De asemenea, router-ul dispune de Wi-Fi+, care permite extinderea acoperirii Wi-Fi cu semnal stabil in locuintele de mari dimensiuni. Acesta dispune de 5 antene de putere si 5 FEM performante, generand un semnal cu o capacitate superioara de trecere prin pereti, extinzand distanta de transmisie Wi-Fi in locuinta. In plus, tehnologiile OFDMA si MU-MIMO permit conectarea simultana a mai multor dispozitive, sporirea eficientei transmisiei si reducerea semnificativa a intarzierilor semnalului.
Pachetul contine:
  • Router wireless;
  • Sursa alimentare;
  • Ghid instalare;
  • Cablu Ethernet.
Producator: TENDA
Interfata retea: 1 x 10/100/1000 Mbps WAN 3 x 10/100/1000 Mbps LAN
Frecventa: 2.4 GHz 5 GHz
Antena: 5 x 6 dBi
Standard wireless: 802.11b/g/n/a/ac/ax
Viteza transfer: max. 574 Mbps (2.4 GHz) max. 2402 Mbps (5 GHz)
Alimentare: 12V DC 1A
Greutate: 480g
Temperatura de functionare: 0°C - 40°C
Dimensiuni: 267 x 166 x 222 mm
Standarde: IEEE802.3 IEEE802.3u IEEE802.3ab
Procesor: Dual-Core 1.3GHz