Router Wi-Fi 5 Dual Band, AC1200, 4 x RJ45 10/100 Mbps, 5 dBi, Cloud Management - Ruijie RG-EW1200
Ruijie Networks
Adauga in cos
Cod Produs: RG-EW1200 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Routerul are urmatoarele caracteristici principale:
  • Suporta 802.11ac wave2;
  • 4 antene omnidirectionale ofera un semnal Wi-Fi puternic;
  • Suporta simultan pana la 96 de dispozitive conectate;
  • Reyee Mesh creeaza solutii flexibile pentru reteaua ta;
  • Gestionare usoara a retelei direct de pe telefon cu aplicatia Reyee Router.
Producator: Ruijie
Interfata retea: 4 x RJ45 10/100 Mbps (1 x WAN 3 x LAN)
Frecventa: 2.4 GHz 5 GHz
Antena: 5 dBi (2.4 GHz) 5 dBi (5 GHz)
Viteza transfer: max. 300 Mbps (2.4 GHz) max. 867 Mbps (5 GHz)
Tensiune alimentare: 12V DC 0.6A
Greutate: 220 g
Temperatura operare: -10°C ~ +40°C
Dimensiuni: 182 mm x 120 mm x 32 mm
Mod utilizare: Router Repeater AP WISP
Capacitate: max. 96 utilizatori
Procesor: MT7628
Memorie flash: 16 MB
Memorie RAM: 64 MB
Protocol Wi-Fi: 802.11 b/g/n/a/ac
Consum: max. 8.2W