Extender, 8 IN / 4 OUT, AX Pro Hybrid - HIKVISION DS-PM501Z8T4
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-PM501Z8T4 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
HIKVISION DS-PM501Z8T4
– Extinde-ti sistemul, maximizeaza controlul!
- Putere si versatilitate intr-un singur modul
Ofera 8 intrari pentru zone de detectie, ideale pentru integrarea senzorilor suplimentari
4 dintre intrari pot fi configurate ca iesiri PGM, pentru controlul dispozitivelor externe
Include iesire auxiliara de alimentare pentru detectoare, reducand nevoia de surse separate
Echipat cu repetor de bus integrat, pentru o comunicare stabila si extinderea distantei de conectare
- Compatibilitate totala. Performanta garantata.
Zone pe placa: 8
Iesiri: max 4 - PGM (Z5-Z8 programabile)
Conexiune magistrala: Extensie magistrala - da tehnologie Half-Duplex RS-485 cablu de alarma cu 4 fire (cel putin 2×0 5 mm² + 2×0 22 mm²)
Alimentare: Voltaj intrare 12 V CC nominal (9~16 V CC) alimentat prin magistrala curent in stand-by 80 mA @12VDC consum maxim - 150 mA @12VDC
Alimentare auxiliara - iesire : Capacitate iesire - 12VDC nominal (9~16 VDC) 500mA protectie iesire - 500 mA PPTC
Iesire PGM: Voltaj iesire - 0 V CC cu iesire comutata (NPN) curent maxim - 200 mA pe fiecare iesire
Temperatura de operare: -10°C ~ 50°C
Dimensiuni: 110 mm × 155 mm × 31 mm