Sursa alimentare 24V/60W, montaj sina DIN - HIKVISION DS-KAW60-2N
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-KAW60-2N Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Producator: HIKVISION
Tensiune alimentare: 85 ~ 264 VAC
Tensiune iesire: 24VDC 60W
Temperatura operare: -30°C ~ +70°C
Dimensiuni: 52.5 mm × 90 mm × 54.5 mm