Electromagnet fail safe, 12V, 180mA, contact monitorizare cu placa suport lunga - ASSA ABLOY YB37-12D-LR
ASSA ABLOY
Adauga in cos
Cod Produs: YB37-12D-LR Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Electromagnet standard de toc YALE YB37-12D-LR, 250 Kg, 12 V
Nota:
Functionare: Deblocat cand nu este alimentat
Rezistenta mecanica: 2500N (250Kg)
Alimentare: 12Vcc / 180mA
Rezistenta bobina: 66.7 Ohm
Material corp electromagnet: zinc+aluminiu – turnat sub presiune
Temperatura functionare: -15 °C to +40 °C