Suport montare perete cu doza inclusa pentru camere tip'Dome'- HIKVISION DS-1473ZJ-155B
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-1473ZJ-155B Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Model / producator: HIKVISION
Montaj: perete
Greutate suportata: max. 3Kg
Material: Aliaj Aluminiu
Dimensiuni: Ø 155 mm × 243 mm x 300 mm