Difuzor IP, master, 6W, montare tavan, 4GB EMMC, Alarma, PoE - HIKVISION DS-QAZ1206G1-BE
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-QAZ1206G1-BE Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Difuzorul IP, DS-QAZ1206G1-BE de la Hikvision are urmatoarele caracteristici:
  • La acest difuzor se poate conecta un al doilea difuzor secundar de 6W, 8 Ohm (DS-QAZ0206G1-S).
Producator: HIKVISION
Putere maxima: 6W
Impedanta nominala: 8 Ohm
Sensibilitate(1m 1W): 93 dB
Interval de transmisie: 300 Hz ~ 15 kHz
Directie transmitere sunet: Toate directiile
SNR: 82 dB
Format fisier audio: MP3 WAV
Interfata retea: 1 x RJ45 10/100 Mbps
Stocare: 4 GB EMMC incorporat (Stocare fisiere audio 1 GB)
Functii audio: reduce digital zgomotul reglabil pe 5 trepte
Alarma: 2 IN
Audio: 1 IN / 1 OUT
Alimentare: POE 802.3at 12 VDC 1.5 A
Material: corp - plastic; capac plasa - metal
Temperatura functionare: -10°C ~ 50°C
Greutate: 300 g
Dimensiuni: Ø179 mm x 73.5 mm
Decupare tavan: Ø160 mm