Difuzor IP, master, de tavan, 3W, 4GB EMMC, Alarma, PoE - HIKVISION DS-QAZ1203G1-BE
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-QAZ1203G1-BE Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Difuzorul DS-QAZ1203G1-BE de la HIKVISION are urmatoarele caracteristici principale:
Producator: HIKVISION
Putere maxima: 3W
Impedanta nominala: 8 Ohm
Sensibilitate(1m 1W): 93 dB
Interval de transmisie: 300 Hz ~ 15 KHz
Directie transmitere sunet: Toate directiile
SNR: 82 dB
Format fisier audio: MP3 WAV
Interfata retea: 1 x RJ45 10/100 Mbps
Stocare: 4 GB EMMC incorporat (Stocare fisiere audio 1 GB)
Functii audio: reduce digital zgomotul reglabil pe 5 trepte
Alarma: 2 x IN
Audio: 1 x IN / 1 x OUT
Alimentare: PoE 802.3at 12V DC 1.5A
Material: Plastic & metal
Temperatura functionare: -10°C ~ +50°C
Greutate: 300 g
Dimensiuni: Ø179 mm x 73.5 mm
Decupare tavan: Ø160 mm