Detector PIR cu camera AXPRO - HIKVISION DS-PD501PC12
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-PD501PC12 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Obtine control total si siguranta vizuala intr-un singur dispozitiv:
Integrare perfecta in sistemul de detectie, pentru o instalare rapida si comunicare stabila.
Claritate deplina, zi si noapte, datorita iluminarii IR performante.
Performanta constanta si adaptiva, prin tehnologia inteligenta SEC (Smart Environmental Control).
Configurare si administrare usoara, direct din aplicatia mobila – rapid, sigur si eficient.
Tehnologie detectie: PIR piroelectric cu nivel redus de zgomot (interferente)
Sensibilitate PIR: Joasa normala ridicata
Imunitate animale: Pana la 24 kg
Filtru lumina alba: 6500 lux
Compensare temperatura: Automata
Specificatii Camera: Unghi 109°(H) 60°(V)
Tip sensor: CMOS
Inregistrare video pe timpul zilei: Color
Inregistrare video pe timpul noptii: Monocrom
Illuminare: automata 1 led IR
Distanta illuminare: 12 m
Format imagine: JPEG
Resolutie: VGA (640 × 480) HD(1280 × 720) FHD(1920 × 1080)
Conexiune magistrala: tehnologie Half-Duplex RS-485 cablu de alarma cu 4 fire (cel putin 2×0 5 mm² + 2×0 22 mm²)
Alimentare: Tensiune de intrare 12 V CC nominala (9-16 VDC) alimentata prin magistrala
Temperatura de operare: -10 la +50 grade C
Tamper: Fata - Spate - montare pe perete/tavan cu suport
Dimensiuni: 73 mm × 130.5 mm × 56.7 mm