Cutie 4 acumulatori JS12-18 - KIJO JS12-18-BAX
KIJO
Adauga in cos
Cod Produs: JS12-18-BAX Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Durata de viata marita (uzual 5 ani).
Cantitate bax: 4 buc.
Model / producator: KIJO
Monobloc si capac: ABS
Terminal: Cupru
Tip terminal: M5
Tehnologie: AGM
Tensiune nominala: 12V
Capacitate nominala: 18Ah
Dimensiuni: 181 x 77x 167 x 167 mm
Greutate: 5 Kg
Curent max. incarcare: recomandat 1.8A max. 4.5A
Curent max. descarcare: 135A (5 sec)
Temperatura de lucru: -20°C ~ 50°C
Culoare: Negru
Durata viata: 5 ani @ 25°C