Cutie 20 acumulatori JS12-2.3 - KIJO JS12-2.3-BAX
KIJO
Adauga in cos
Cod Produs: JS12-2.3-BAX Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Durata de viata marita (uzual 5 ani).
Cantitate la bax: 20 buc.
Terminal: Cupru
Tip terminal: F1
Tehnologie: AGM
Tensiune nominala: 12V
Capacitate nominala: 2.3Ah
Dimensiuni: 178 x 34 x 60 x 65 mm
Greutate: 0.9 Kg
Curent max. incarcare: recomandat 0.25A max. 0.69A
Curent max. descarcare: 33A (5 sec)
Temperatura de lucru: -20°C ~ 50°C
Culoare: Negru
Durata viata: 5 ani @ 25°C