Cutie 10 acumulatori JS12-7 - KIJO JS12-7-BAX
KIJO
Adauga in cos
Cod Produs: JS12-7-BAX Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Durata de viata marita (uzual 5 ani).
Cantitate bax: 10 buc.
Terminal: Cupru
Tip terminal: F1
Tehnologie: AGM
Tensiune nominala: 12V
Capacitate nominala: 7Ah
Dimensiuni: 152 x 65 x 94 x 100 mm
Greutate: 2.05 Kg
Curent max. incarcare: recomandat 0.7A max. 1.75A
Curent max. descarcare: 105A (5 sec)
Temperatura de lucru: -20°C ~ 50°C
Culoare: Negru
Durata viata: 5 ani @ 25°C