Cititor card MIFARE 13.56Mhz , amprenta - HIKVISION DS-K1201AMF
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-K1201AMF Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Producator: HIKVISION
Distanta citire card acces: 30 ~ 100 mm
Capacitate stocare amprente: 5.000
Timp citire card/amprenta: < 1s
Acuratete recunoastere amprenta: >99.99%
Tip card: Mifare M1
Audio: buzzer
Alimentare: 12 VDC ± 10%
Temperatura de functionare: -40°C ~ +70°C IP65
Dimensiuni: 62 × 132 × 44 mm