ColorVu, Dual Light - Camera analog 2MP, lentila 2.8mm, IR 40m, WL 40m, TVI/AHD/CVI/CVBS, Mic. - HIKVISION DS-2CE12DF3T-LFS-2.8mm
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-2CE12DF3T-LFS-2.8mm Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera tip Bullet de la Hikvision, avand principalele avantaje:
  • Imagini de calitate la o rezolutie de 2MP (1920 x 1080)
  • Tehnologia ColorVu asigura imagini color 24/7
  • Utilizarea eficienta a luminii disponibile datorita aperturii F1.0
  • Calitate a imaginii in conditii de iluminare scazuta datorita IR si WL
  • Posibilitatea de a comuta intre tehnologiile TVI/AHD/CVI/CVBS
  • Microfon incorporat, audio over coaxial
  • Temperatura de functionare de la -40°C pana la +60°C
Model / producator: HIKVISION
Senzor: 2MP CMOS Image Sensor
Rezolutie: 2 MP@25/30fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 105°
Iluminare minima: 0.0005 Lux (F1.0 AGC ON) 0 Lux cu WL pornit
Distanta IR: pana la 40 metri Tehnologie Smart IR
Alimentare: 12 VDC±25% consum max. 6.9W
Indicativ protectie: IP67
Dimensiuni: 194.19 x 78.01 × 74.46mm
Greutate: 530 gr.
Temperatura de operare: -40°C ~ +60°C