ColorHunter - Camera AnalogHD 2MP, lentila 2.8mm, WL 40m, Mic. - UNV UAC-T122-AF28M-W
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: UAC-T122-AF28M-W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera Analog HD din seria ColorHunter, avand principalele avantaje:
  • Rezolutie de 2 MP;
  • Imagini color 24/7 datorita tehnologiei ColorHunter;
  • Microfon de inalta fidelitate integrat, compatibil cu tehnologa 'Audio over Coaxial' TVI si CVI
  • Semnal video TVI/AHD/CVI/CVBS;
  • Clasa protectie IP67.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.9' 2.0 megapixel
Rezolutie: 2MP(1920 x 1080)/720P@30fps
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 101.5°
Iluminare minima: 0.005 lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu IR
Lumina Alba: pana la 40M imagini color 24/7
Alimentare: 12 V DC ± 25%
Consum: max. 3.12W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø111mmx96mm