ColorHunter - Camera AnalogHD 2MP, lentila 2.8mm, WL 20m, TVI/AHD/CVI/CVBS, Mic., IP67 - UNV UAC-T112-AF28-W
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: UAC-T112-AF28-W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera Analog HD din seria ColorHunter, avand urmatoarele caracteristici:
  • Rezolutie de 2 MP;
  • Imagini color 24/7 datorita tehnologiei ColorHunter si WL;
  • Microfon de inalta fidelitate integrat, compatibil cu tehnologa 'Audio over Coaxial' TVI si CVI;
  • Semnal video TVI/AHD/CVI/CVBS.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3' 2.0 megapixel
Rezolutie: 2MP(1920 x 1080)/720P@25/30fps
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 100.9°
Iluminare minima: 0.01 lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu WL
Lumina Alba: pana la 20M imagini color 24/7
Alimentare: 12 V DC ± 25%
Consum: max. 2.3W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø118mmx96mm