Camera AnalogHD ColorVu 2MP cu PIR si alarma incorporata, lentila 2.8mm, lumina alba 40 m, Audio - HIKVISION DS-2CE12DF3T-PIRXOS-2.8mm
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-2CE12DF3T-PIRXOS-2.8mm Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera de supraveghere video Analog HD ColorVu - Hikvision, echipata cu senzor PIR, sirena si stroboscop rosu/albastru, microfon de inalta fidelitate si speaker incorporat, 1 x iesire de alarma OUT, imagine Color 24/7 , rezolutie 2MP (1980x1080)@25fps, lentila 2.8mm, unghi vizualizare 98°, distanta lumina alba pe timp de noapte pana la 40 metri, semnal iesire TVI/CVI/AHD/Analog selectabil din dipswitch.
Model / producator: HIKVISION
Senzor: ColorVu 2MP CMOS Image Sensor Ultra Low lux
Rezolutie: 1920(H)x1080(V)
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 98°
Iluminare minima: 0.0005 Lux (F1.0 AGC ON) 0 Lux white led ON
Distanta Lumina alba: pana la 40 metri imagini color 24/7
Alimentare: 12 VDC±25% consum max. 6.6W
Indicativ protectie: IP67
Dimensiuni: 82.6 × 77.1 × 213.2 mm
Greutate: 467 gr.
WDR: >130dB
Iesire video: TVI/AHD/CVI/CVBS
Temperatura de functionare: -40°C~60°C