Camera AnalogHD ColorHunter, 5MP, lentila 2.8mm, Smart Dual-Light IR/ WL 40m, Mic. - UNV UAC-T145-AF28LM-DL
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: UAC-T145-AF28LM-DL Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
  • Rezolutie 5MP
  • Semnal video TVI/AHD/CVI/CVBS
  • Smart Dual Light, IR si lumina alba de pana la 40m
  • microfon incorporat, audio over coaxial TVI/CVI
  • WDR digital
  • Protectie IP67
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.7' CMOS 5.0 megapixel
Rezolutie: 5MP(2592 x 1944)/5MP(2880 x 1620)/4MP/1080P Max.30fps
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 110°
Iluminare minima: 0.005 lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux
Distanta Lumina Alba: 40 metri
Alimentare: 12 V DC ± 25%
Consum: max. 3.5W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø117.8mm x 96.5mm