Camera AnalogHD ColorHunter, 2MP, lentila 2.8mm, Smart Dual-Light IR/ WL 40m, Mic. - UNV UAC-B142-AF28LM-DL
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: UAC-B142-AF28LM-DL Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
  • Rezolutie 2MP
  • Semnal video TVI/AHD/CVI/CVBS
  • Smart Dual Light, IR si lumina alba de pana la 40m
  • microfon incorporat, audio over coaxial TVI/CVI
  • WDR digital
  • Protectie IP67
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3.0' CMOS 2.0 megapixel
Rezolutie: 2MP(1920 x 1080)/720P Max.30fps
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 100.9°
Iluminare minima: 0.003 lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux
Distanta Lumina Alba: 40 metri
Alimentare: 12 V DC ± 25%
Consum: max. 3.6W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 198mm x 74mm x 74mm