Camera analog, 5MP, ColorHunter, lentila 4.0mm, IR 40m, WL 40m, Mic - UNV UAC-B145-AF40LM-DL
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: UAC-B145-AF40LM-DL Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
  • Rezolutie de 5 MP
  • Imagini de calitate in conditii de iluminare scazuta datorita IR
  • Imagini color 24/7 datorita WL si a tehnologiei ColorHunter
  • Microfon incorporat
  • WDR digital
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.7' CMOS 5.0 megapixel
Rezolutie: 5MP@25fps (2880x1620) 5MP@20/12.5fps (2592x1944) 4MP (2560x1440) 1080P(1920x1080)
Lentila: 4.0mm unghi vizualizare 90°
Iluminare minima: 0.005 lux (F1.6 AGC ON)
Distanta Lumina Alba: 40 metri
Alimentare: 12V DC ± 25%
Consum: max. 3.5W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 198 x 74 x 74mm