LINCE300-24V poate functiona si in lipsa tensiunii de la retea prin montarea a doi acumulatori (neinclusi) de 12Vdc/1.2A .
Motoare 24 V cu melc integrat, constructie in carcasa metalica rezistenta la socuri si intemperii cu posibilitate de actionare manuala -2 buc
Panou comanda - 1 buc
Telecomenzi - 2 buc
Fotocelule - 1 set
Accesorii montaj.
Producator: MOTORLINE
Tip automatizare: Porti batante
Greutate max. canat: 250Kg
Dimensiune max. canat: 2.5 metri
Viteza de deschidere: 23.5mm/s
Ciclu de lucru: INTENSIV
Unghi max. deschidere: 97°/98°
Cursa motor: 300mm
Tensiune operare motor: 24V DC
Tensiune alimentare: AC 230V 50Hz
Forta tractiune motor: 2300 N
Putere motor: 60 W
Temperatura functionare: -25°C ~ +65°C IP54