Ventilator rack 19', 120 mm, 230V - ASYTECH Networking ASY-FAN-120
ASYTECH Networking
Adauga in cos
Cod Produs: ASY-FAN-120 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Ventilator pentru rack-uri 19' de perete ce asigura o ventilatie suplimentara.
  • stecker EURO
  • montare orizontala in partea superioara
Producator: ASYTECH Networking
Culoare: Negru RAL 9004
Dimensiuni: 120x120x25 mm
Grad protectie: IP40
Tensiune alimentare: 230Vac