Sursa alimentare 48V DC, 3.2A, 150W, montaj sina DIN - HIKVISION DS-KAW150-4N
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-KAW150-4N Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Sursa DS-KAW150-4N de la Hikvision are urmatoarele caracteristici:
  • Protectie la scurtcircuit, protectie la supraincarcare si protectie la supratensiune;
  • 5 secunde toleranta la supratensiune de intrare de 300V AC;
  • Racire naturala cu aer;
  • Indicator LED pentru alimentare;
  • Condensator electrolitic cu durata lunga de viata, suportand temperaturi de pana la 105 °C;
Model / producator: HIKVISION
Tip: Sursa alimentare
Mufa alimentare: Tip conector (cu surub)
Tensiune intrare: 110 ~ 240V AC
Tensiune iesire: 48V DC 3.2A 150W
Interval reglare tensiune: 23 ~ 25V DC
Greutate: 0.54 kg
Dimensiuni: 178 mm × 97 mm × 38 mm
Temperatura de functionare: -10°C ~+70°C